Новости проекта
Перенос и удаление уроков
Внесение изменений в личные данные
Голосование
Где Вы планируете провести лето?
Всего 192 человека
Голосование
Самый сложный месяц учебного года?
Всего 222 человека
Голосование
Как Вы оцените нашу школу?
Всего 209 человек
Голосование
Ваш любимый предмет в школе?
Всего 254 человека
Голосование
Как Вам новый сайт?
Всего 195 человек

Склад экзаменацыйных камісій

Дата: 21 мая 2018 в 11:14, Обновлено 20 мая в 11:23
Автор: Булко Ж. Э.

                                       

                                                                        ЗАЦВЯРДЖАЮ

                                                                                                       Дырэктар дзяржаўнай установы адукацыі

                                                                                          “Навучальна-педагагічны комплекс

                                                                                                             Бакштаўскі  дзіцячы сад – сярэдняя школа”

                                                                                                                                             Булко Ж.Э.

                                                                                                                                  15 мая  2019 года

Склад экзаменацыйных камісій

для прыёму выпускных экзаменаў па завяршэнні навучання і выхавання

на ІІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі

ў 2018/2019 навучальным годзе 

Дата

Клас

Вучэбны прадмет

Склад экзаменацыйнай камісіі

Пасада

Спецыяльнасць

Катэгорыя

Прозвішча, імя, імя па бацьку

1 чэрвеня

ХІ

беларуская мова

(павышаны)

старшыня

Булко Ж.Э.

дырэктар

англійская мова

першая

члены камісіі:

Каваленка А.М.

настаўнік

беларуская і руская мова і літаратура

вышэйшая

Рагачук Т.В.

настаўнік

беларуская і руская мова і літаратура

першая

Чакавая С.А.

настаўнік

пачатковыя класы. Беларуская мова і літаратура

першая

1 чэрвеня

ХІ

матэматыка

(базавы)

старшыня

Гарадовіч М.І.

намеснік дырэктара

геаграфія

першая

члены камісіі:

Гражынскі Т.У.

настаўнік

матэматыка

першая

Гражынская В.Т.

настаўнік

матэматыка

вышэйшая

Бубен В.Ф.

настаўнік

матэматыка

першая

3 чэрвеня

ХІ

англійская мова

старшыня

Гарадовіч М.І.

намеснік дырэктара

геаграфія

першая

члены камісіі:

Булко Ж.Э.

настаўнік

англійская мова

першая

Шлыковіч А.І.

настаўнік

англійская і нямецкаямова

без катэгорыі

Юргелевіч Д.П.

настаўнік

англійская і нямецкая мова

першая

3 чэрвеня

ХІ

нямецкая мова

старшыня

Булко Ж.Э.

настаўнік

англійская мова

першая

члены камісіі:

Юргелевіч П.А.

настаўнік

нямецкая мова

вышэйшая

Юргелевіч Д.П.

настаўнік

англійская і нямецкая мова

першая

Шлыковіч А.І.

настаўнік

англійская і нямецкая мова

без катэгорыі

5 чэрвеня

ХІ

беларуская мова

(базавы)

старшыня

Каваленка А.М.

настаўнік

беларуская і руская мова і літаратура

вышэйшая

члены камісіі:

Рагачук Т.В.

настаўнік

беларуская і руская мова і літаратура

першая

Чакавая С.А.

настаўнік

пачатковыя класы. Беларуская мова і літаратура

першая

Валканоўская Л.Э.

настаўнік

руская мова і літаратура

вышэйшая

5 чэрвеня

ХІ

матэматыка

(павышаны)

старшыня

Булко Ж.Э.

дырэктар

англійская мова

першая

члены камісіі:

Гражынская В.Т.

настаўнік

матэматыка

вышэйшая

Гражынскі Т.У.

настаўнік

матэматыка

першая

Бубен В.Ф.

настаўнік

матэматыка

першая

7 чэрвеня

ХІ

гісторыя Беларусі

старшыня

Булко Ж.Э.

настаўнік

англійская мова

першая

члены камісіі:

Ціхон І.В.

настаўнік

гісторыя

без катэгорыі

Ус Л.В.

настаўнік

 гісторыя

першая

Ваўчок А.В.

настаўнік

гісторыя

вышэйшая

                                                                                     ЗАЦВЯРДЖАЮ

                                                                                                                     Дырэктар дзяржаўнай установы адукацыі

                                                                                                     “Навучальна-педагагічны комплекс

                                                                                                                     Бакштаўскі  дзіцячы сад – сярэдняя школа”

                                                                                                                                                         Булко Ж.Э.

                                                                                                                            15 мая  2019 года

Склад экзаменацыйных камісій

для прыёму выпускных экзаменаў па завяршэнні навучання і выхавання

на ІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі

ў 2018/2019 навучальным годзе

Дата

Клас

Вучэбны прадмет

Склад экзаменацыйнай камісіі

Пасада

Спецыяльнасць

Катэгорыя

Прозвішча, імя, імя па бацьку

4 чэрвеня

ІХ

руская мова

старшыня

Гарадовіч М.І.

намеснік дырэктара

геаграфія

першая

члены камісіі:

Шмык Т.Э.

настаўнік

руская мова і літаратура

вышэйшая

Рагачук Т.В.

настаўнік

беларуская і руская мова і літаратура

першая

6чэрвеня

ІХ

матэматыка

старшыня

Гарадовіч М.І.

намеснік дырэктара

геаграфія

першая

члены камісіі:

Гражынская В.Т.

настаўнік

матэматыка

вышэйшая

Гражынскі Т.У.

настаўнік

матэматыка

першая

8чэрвеня

ІХ

беларуская мова

старшыня

Гарадовіч М.І.

намеснік дырэктара

геаграфія

першая

члены камісіі:

Каваленка А.М.

настаўнік

беларуская і руская мова і літаратура

вышэйшая

Рагачук Т.В.

настаўнік

беларуская і руская мова і літаратура

першая

 

                                                                   

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.