Новости проекта
Перенос и удаление уроков
Внесение изменений в личные данные
Голосование
Где Вы планируете провести лето?
Всего 192 человека
Голосование
Самый сложный месяц учебного года?
Всего 222 человека
Голосование
Как Вы оцените нашу школу?
Всего 209 человек
Голосование
Ваш любимый предмет в школе?
Всего 254 человека
Голосование
Как Вам новый сайт?
Всего 195 человек

ШЕСТОЙ ШКОЛЬНЫЙ ДЕНЬ

Дата: 29 мая 2013 в 14:12, Обновлено 10 ноября 2018 в 20:51

Рэжым работы
ў шосты школьны дзень

9.00.-11.35.

- факультатыўныя заняткі ў 9-11 класах

11.30.-12.30, 12.00.-14.00, 13.00.-15.00.

  • - гурткі

10.00.-12.00.

  • - выхаваўчыя мерапрыемствы,  заняткі з вучнямі педагога сацыяльнага і педагога-псіхолага

14.15.-16.15.

  • - спартыўныя секцыі

19.00.-22.00.

  • - вечар у 8-11 класах

        Кожная другая субота месяца – дзень здароўя.

Графікі работы ў суботу

Дырэктар:

 9.00-11.30

Нам.дырэктара па асноўнай дзейнасці

 11.30-14.00

Педагог-псіхолаг:

11.00.-13.00.

Педагог сацыяльны:

 9.00.-11.00.

Педагог-арганізатар:

 9.00.-13.00.

Бібліятэка:

 8.30.-16.00.     

Спартыўная зала:

 9.00.-16.15.

Графікі работы
клубных фарміраванняў аддзела культурна-масавай і асветніцкай работы в.Бакшты

Дзіцячы гурток па пашыву мяккай цацкі “Дамавічок”

Серада, 15.30.-17.00.,
пятніца, 15.00.-16.30.

Дзіцячы драматычны гурток “Непаседы”

Чацвер, 15.00.-16.30.,
субота, 15.00.-16.30.

Танцавальны калектыў “Таўкачыкі”

Чацвер, 16.30.-18.00., нядзеля,16.00.-17.30.

Дзіцячы гурток па саломапляценню “Каласок”

Субота, 15.00.-19.00.,
нядзеля, 15.00.-18.00.

Дзіцячы гурток па лазапляценню “Івінка”

Серада, чацвер, пятніца: 15.00.-18.00.,
 нядзеля: 10.00.-14.00.

                                                  Расклад

факультатыўных заняткаў

11 кл. 

Асновы праваслаўнай культуры 9.00-9.45

Гарадовіч Л.Э.

11 кл.

Лексіка-граматычны практыкум

9.55.-10.40.

Грабайла К.С.

11 кл.

Школа абаронца Айчыны

10.50.-11.35.

Чэрнік В.А.

9 кл.

Секреты синтаксиса и пунктуации

9.00.-9.45.

Шмык Т.Э.

9 кл.

Асновы праваслаўнай культуры

9.55.-10.40.

Каваленка А.М.

9 кл.

Маё прафесіўнае будучае

10.50.-11.35.

Каваленка А.М.

 У суботу працуюць
гурткі і спартыўныя секцыі
 

"Цуды аплікацыі"

11.30.-12.30.

Сакаловіч А.І.

"Займальны нямецкі"

12.00.-14.00.

Грабайла К.С.

"Школа піянерскага майстэрства" 13.00.-15.00. Дмухоўская А.В.

тр./гр. “Пачатковая група па лыжных гонках"

14.15.-16.15.

Чэрнік В.А.

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.