Новости проекта
Перенос и удаление уроков
Внесение изменений в личные данные
Голосование
Где Вы планируете провести лето?
Всего 192 человека
Голосование
Самый сложный месяц учебного года?
Всего 222 человека
Голосование
Как Вы оцените нашу школу?
Всего 209 человек
Голосование
Ваш любимый предмет в школе?
Всего 254 человека
Голосование
Как Вам новый сайт?
Всего 195 человек

расклад выхаваўчых мерапрыемстваў, аб'яднанняў па інтарэсах

Дата: 11 октября в 11:50, Обновлено 11 октября в 12:01
Автор: Булко Ж. Э.

                                                                                                                          ЗАЦВЯРДЖАЮ                                                                                                                                                                             Дырэктар                   Ж.Э.Булко                                                                                                                                    "2" верасня 2019 года                           

                        

РАСКЛАД ВЫХАВАЎЧЫХ МЕРАПРЫЕМСТВАЎ, АБ’ЯДНАННЯЎ ПА ІНТАРЭСАХ

Дні тыдня

Інфарма-цыйная гадзіна

Выхаваўчыя мерапры-емствы

Аб’яднанні па інтарэсах

ПА

НЯ

ДЗЕ

ЛАК

2кл. – 13.00

4кл. – 13.55

5 кл. – 13.55

6 кл. – 13.55

7 кл. – 14.50

 9 кл. – 14.50

11кл – 14.50

“Цуды аплікацыі”

(РЦТД і М)

1, 2, 4 кл.

17.00-18.00

Сакаловіч А.І.

“Свой дом я украшу сама”

(РЦТД і М)

6-7 кл.

16.00-17.00

Нехвядовіч І.Ю.

Трэніровач

ная група

 “Лёгкая атлетыка” (ДЮСШ)

6, 8-11 кл.

17.00-18.30

Чэрнік В.А.

АЎ

ТО

РАК

1кл. – 13.00

10кл – 14.50

д/с

 “Харэагра

фія”

 15.50-16.20

Каваленка А.І.

 “Цуды аплікацыі”

(РЦТД і М)

1, 2, 4 кл.

17.00-18.00

Сакаловіч А.І.

“Шахматы”

6-11 кл. 16.00-17.00 Ціхон І.В.

“Я і камп’ютар”

 4 - 9 кл.

16.00-18.00

Пятроўскі М.І.

“Свой дом я украшу сама”

(РЦТД і М)

6-7 кл.

16.00-17.00

Нехвядовіч І.Ю.

СЕ

РА

ДА

5 кл. – 13.55

10кл.– 13.55

“Цуды аплікацыі”

 (РЦТД і М)

1, 2, 4 кл.

17.00-18.00

Сакаловіч А.І.

“Шахматы”

6-11 кл. 16.00-18.00 Ціхон І.В.

Трэніровач

ная група

 “Лёгкая атлетыка” (ДЮСШ)

6, 8-11 кл.

17.00-18.30

Чэрнік В.А.

ЧАЦ

ВЕР

9 кл. – 14.50

11кл.- 14.50

“Цуды аплікацыі”

(РЦТД і М)

1, 2, 4 кл.

17.00-18.00

Сакаловіч А.І.

“Шахматы”

6-11 кл. 16.00-17.00 Ціхон І.В.

“Свой дом я украшу сама”

(РЦТД і М)

6-7 кл.

16.00-17.00

Нехвядовіч І.Ю.

“Юныя  экскурсаво

ды”

 6-10 кл.

16.00-18.00

Валканоўс

кая Л.Э.

Трэніровач

ная група

 “Лёгкая атлетыка” (ДЮСШ)

6, 8-11 кл.

17.00-18.30

Чэрнік В.А.

ПЯТ

НІ

ЦА

1 кл. – 11.55

2 кл. – 13.00

4 кл. – 13.00

6 кл. – 13.55 7 кл. – 13.55

д/с

 “Урокі дабрыні”

 15.50-16.20

Каваленка А.І.

“Свой дом я украшу сама”

(РЦТД і М)

6-7 кл.

16.00-17.00

Нехвядовіч І.Ю.

Трэніровач

ная група

 “Лёгкая атлетыка” (ДЮСШ)

6, 8-11 кл.

17.00-19.15

Чэрнік В.А.

СУ

БО

ТА

“Мир поэзии”

6-7 кл.

9.00-11.00 Буцько А.А.

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.